Turniej dzikich drużyn

Uniwersyteckie Centrum Sportowe zaprasza pracowników, doktorantów i studentów do udziału w turnieju "dzikich" drużyn piłki nożnej.

W rozgrywkach na zmniejszonym boisku mogą brać udział drużyny 7-osobowe (bramkarz i sześciu zawodników w polu) złożone z członków naszej społeczności akademickiej.

Turniej rozpocznie się w niedzielę 05 czerwca 2022 roku o godz. 10:00 na boisku Centrum. Ostateczna formuła rozgrywek zostanie podana po zakończeniu zgłoszeń, w zależności od liczby uczestniczących zespołów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 czerwca 2022 roku za pomocą formularza Office 365.

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia