Tydzień Świadomości Zdrowia Psychicznego

• Chcesz się dowiedzieć, czym są punkty wsparcia i kto może z nich skorzystać?
  • Nie wiesz, kiedy zwrócić się po pomoc?
  • Nie wiesz, jaka jest różnica między psychologiem a psychoterapeutą?
  • Oprócz tych pytań masz ich jeszcze wiele więcej, ale nawet nie wiesz komu je zadać?

Weź udział w wydarzeniu, śledź social media Samorządu Studenckiego UMK i raz na zawsze rozwiej swoje wątpliwości. Tydzień Świadomości Zdrowia Psychicznego to akcja, która ma na celu zwrócenie uwagi na wartość wsparcia psychologicznego dla studentów, którzy w toku studiów doświadczają wielu stresujących sytuacji, a okres pandemii niestety nie pomaga w radzeniu sobie z problemami. Jest to akcja z inicjatywy studentów dla studentów.

Chcemy nie tylko nakreślić kilka czysto merytorycznych kwestii, ale też pokazać, w jaki sposób można radzić sobie z pandemicznym spadkiem nastroju oraz raz na zawsze pogrzebać kilka krzywdzących mitów.

Więcej informacji

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia