Warsztaty z Sue Tonks

Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK zaprasza do udziału w warsztacie "Budowanie relacji z pierwszym pracodawcą". Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Interaktywne warsztaty odbywają się w ramach programu Inkubator Innowacyjności 4.0. Spotkanie będzie okazją do omówienia tego, jakie znaczenie ma zrobienie dobrego wrażenia w pierwszej pracy, jak budować pozytywne relacje i jak skutecznie rozwiązywać problemy. Studenci i studentki nauczą się także rozumieć swoją rolę i oczekiwania związane z pracą w zespole.

Warsztaty "Building Relationships with your First Employers" odbędą się 7 listopada o godz. 17:00 w klubie "Od Nowa" (ul. Gagarina 37a). Spotkanie poprowadzi Sue Tonks - mówczyni, trenerka i przedsiębiorczyni. Prowadzi warsztaty networkingowe przeplatane momentami komediowymi. Szkolenia "Jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenia networkingowe" przyniosły jej międzynarodowy rozgłos.

W warsztatach może wziąć udział 40 osób. Obowiązują wcześniejsze zapisy elektroniczne, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń: https://ankiety.umk.pl/v3/index.php/491783?lang=pl. Po warsztacie odbędzie się darmowy seans filmu "Iluzja" w Kinie “Niebieski Kocyk”.

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/2ZJOHy4Cs

wszystkie wydarzenia