Webinar: Systematic Literature Searching

Zespół projektowy "The Cross-National Perspective on Social Work", którego koordynatorami są pracownicy Centrum Badań nad Rodziną Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w cyklu webinariów poświęconych systematycznej analizie literatury. Webinarium jest organizowane we współpracy z Instytutem Nauk Pedagogicznych Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK.

Celem webinariów jest przybliżenie metody systematycznego przeglądu, który umożliwia podsumowanie dotychczasowego stanu wiedzy i informuje o lukach w literaturze. To sprawia, że jest on użyteczny w wielu dziedzinach nauki, m.in. medycynie, zarządzaniu, psychologii.

Na planowane wydarzenie złożą się dwa webinaria. Pierwszy z nich, "Systematic Literature Searching", odbędzie się 22 czerwca 2021 roku za pośrednictwem platformy ZOOM i będzie trwać od godziny 10.00 do 11.30 (CEST). Poprowadzi go Prof. Brian Taylor z Ulster University (Irlandia Północna).

Harmonogram spotkania:

• 1st Session - presentation of the principles of systematic literature search (10:00– 10:35 CEST)
  • 15 mins break (10:35– 10:50 CEST)
  • 2nd Session - interactive practice of systematic literature search in selected databases (10:50– 11:30 CEST).

Webinarium jest darmowe i będzie prowadzone w języku angielskim. W celu rejestracji, należy wypełnić formularz online (https://forms.gle/uLvwgnZgyRFiLDJu6) nie później niż do 20 czerwca 2021 roku. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie wysłane na adres email dzień przed webinarium; liczba miejsc jest ograniczona.

Plakat

"Cross-National Perspective on Social Work Research" to projekt, którego zespół projektowy stanowią doktoranci z pięciu krajów:

• mgr Małgorzata Grządzielewska (pracownik Centrum Badań nad Rodziną i doktorantka na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska) - koordynatorka projektu,
  • mgr Samuel Owusu (pracownik Centrum Badań nad Rodziną Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska),
  • mgr Klaudia Wos (doktorantka Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska),
  • Bushra Zaman (doktorantka Jagannath University, Bangladesz),
  • Shamali Shill (doktorantka Jagannath University, Bangladesz),
  • Eden Gobena (doktorantka University of Stavanger, Norwegia),
  • Innocent Mwatsiya (doktorant University of Johannesburg, Republika Południowej Afryki),
  • Shan Jiang (doktorant The Chinese University of Hong Kong, Hong Kong).
wszystkie wydarzenia