Wizytówka Wydziału Sztuk Pięknych

Studenci i pracownicy Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu zapraszają na wystawę "WIZYTÓWKA", na której prezentowane są prace studentów wyróżnionych nagrodami dydaktycznymi z kierunków artystycznych Wydziału Sztuk Pięknych UMK: architektury wnętrz, grafiki, malarstwa, sztuki mediów i edukacji wizualnej.

Wernisaż wystawy odbędzie się 20 października 2021 r. o godzinie 17:00. Wystawę będzie można zwiedzać stacjonarnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w dniach 20.10-15.11.2021 w Galeria Dworzec Zachodni Akademickiego Centrum Kultury "Od Nowa", ul. Gagarina 37A, Toruń.

Więcej informacji na stronie Wydziału Sztuk Pięknych: https://art.umk.pl/wiadomosci/?id=23003

wszystkie wydarzenia