Wystawa "Wizytówka" 2022

Wydział Sztuk Pięknych UMK zaprasza na wystawę "Wizytówka", na której prezentowane są prace uzdolnionych studentów i studentek, którzy zostali wyróżnieni nagrodami dydaktycznymi.

Wernisaż wystawy odbędzie się 9 listopada 2022 r. o godz. 17:00 w Galerii Dworzec Zachodni ACKiS Od Nowa (ul. Gagarina 37a). Wystawę będzie można zwiedzać stacjonarnie do 30 listopada 2022 r.

Więcej informacji

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia