XVI Toruńska Pedagogiczna Konferencja Studencka

Sekcja Andragogiczna Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów oraz uczestnicy i uczestniczki przedmiotu ogólnouniwersyteckiego "Projektowanie ofert edukacyjnych" zapraszają na XVI Toruńską Pedagogiczną Konferencję Studencką (PKS) pt. "Złożony świat młodych dorosłych  w poszukiwaniu siebie".

Konferencja ma na celu stworzenie przestrzeni do dyskusji, w której uczestnicy i uczestniczki spróbują odpowiedzieć na ważne pytania m.in. na co składa się złożony świat młodych dorosłych, kim chcą być i jakimi wartościami kierują się w życiu młodzi.

Konferencja odbędzie się 13 czerwca 2023 roku o godz. 10:00 w Instytucie Nauk Pedagogicznych, przy ul. Lwowskiej 1 (sala 173, parter).

W celu aktywnego udziału w konferencji należy zarejestrować się za pośrednictwem oficjalnej strony konferencji https://pks.umk.pl oraz przesłać abstrakt do 31 maja 2023 r. Konferencja została objęta patronatem Dziekana oraz Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych. Osoby biorące czynny udział w konferencji otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji ogólnopolskiej. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji

wszystkie wydarzenia