YUFE Open Day

21 marca między 11:00 a 13:00 odbędzie się YUFE Open Day. Podczas wirtualnego spotkania uczestniczki i uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, czym jest sojusz YUFE i jakie możliwości oferuje.

Spotkanie będzie okazją, żeby poznać YUFE Student Journey - personalizowany program, dzięki któremu można realizować liczne kursy akademickie, zajęcia językowe, programy wspierające przedsiębiorczość i różne aktywności prospołeczne na dziewięciu europejskich uniwersytetach. Podczas spotkania o swoich doświadczeniach opowiedzą osoby, które zaangażowały się już w program i opowiedzą o tym, jak w praktyce wygląda tworzenie własnej ścieżki edukacyjnej.

Spotkanie YUFE Open Day zostało zaplanowane tak, by wszystkie osoby zainteresowane mogły poznać szczegóły programu YUFE Student Journey, do którego rekrutacja rozpoczyna się 3 kwietnia. W wiosennym naborze będą mogli wziąć udział studenci i studentki studiów I i II stopnia. Jedynym wymogiem jest znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2. Osoby zakwalifikowane będą mogły rozpocząć zajęcia w pierwszym semestrze roku akademickiego 2023/2024.

Aby wziąć udział w YUFE Open Day, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Informacje o programie oraz terminy kolejnych spotkań dostępne są na stronie https://www.umk.pl/yufe/studia/

wszystkie wydarzenia