Zagraj z nami w brydża

6 października 2021 startują bezpłatne warsztaty nauki gry w brydża dla początkujących, organizowane z myślą o studentach i absolwentach UMK.

Spotkania będą się odbywać w środy o godz. 19:00,  w budynku Wydziału Teologicznego UMK (ul. Gagarina 37), parter, w sala nr 2. Warsztaty poprowadzi instruktor brydża sportowego Robert Kamiński. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Programu "Absolwent UMK", w ramach którego działa Klub Brydżowy, skupiający społeczność UMK.

Więcej informacji

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia