Zumba na plaży

Uniwersyteckie Centrum Sportowe zaprasza społeczność akademicką na zajęcia "Zumba na plaży".

Studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu będą mogli uczestniczyć w tym nowym cyklu zajęć w każdy czwartek o 18:00 na boisku plażowym Centrum (za trybuną piłkarską). Pierwsze zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek 12 maja. Zajęcia poprowadzi Tomasz Florja.

Uwaga! W razie niepogody zajęcia będą odbywać się w sali fitness na piętrze budynku Uniwersyteckiego Centrum Sportowego.

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia