Social sciences

#InventingKnowledge - nowy projekt IMSErt

— Redakcja
share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print
fot. Andrzej Romański

Uniwersyteckie Centrum Doskonałości "Interakcje - umysł, społeczeństwo, środowisko" zaprasza chętnych do udziału seminariach w ramach nowego projektu #InventingKnowledge. Będzie to okazja do wysłuchania referatów naukowców wizytujących na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika na temat ich badań.

Podczas pierwszego seminarium dr Michael Pleyer wygłosi referat "The Evolution and Foundations of the Interaction, Language, and Construction-Ready Brain". Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2021 r. o godzinie 13:00 i będzie transmitowane za pomocą platformy Big Blue Button.

Projekt #InventingKnowledge ma charakter międzynarodowy i ma na celu zachęcenie osób z zagranicy do przyjazdu na nasz Uniwersytet, a w szczególności do Centrum Doskonałości IMSErt. Jest to także okazja do promocji naszego Uniwersytetu i nauki w Polsce. Na projekt #InventingKnowledge i składają się:

  1. Seminaria naukowe badaczy z zagranicy wizytujących Uniwersytet z ramienia IMSErt, realizujących granty UMK w ramach wdrażania strategii
    Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza. Seminaria będą odbywały się w języku angielskim i będą transmitowane przez Big Blue Button.
  2. Blog na stronie internetowej IMSErt-u, na którym będą pojawiały się wpisy i badaczy z zagranicy, i polskich członków i członkiń IMSErt-u;
  3. Planowane jest także nagrywanie podcastów z badaczami z zagranicy i polskimi, które będą zamieszczane na popularnych platformach.
share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print

Related articles

Ratio et Spes dla badacza skutków globalnego ocieplenia

Article contains a clip

W Polskim Towarzystwie Geofizycznym


Wirtualnie witamy studentów zagranicznych

Maestro i Sonata dla UMK


On Nicolaus Copernicus University web pages „cookies” are used. On use of cookies read in Privacy.