Campus life

Praktyki studenckie w NFZ

— Redakcja
share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print
fot. Andrzej Romański

Narodowy Fundusz Zdrowia oferuje studentom Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu możliwość odbycia praktyk studenckich przy wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz Infolinii Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19.

NFZ zapewni chętnym studentom materiały merytoryczne: skrypty i bazy wiedzy niezbędne do realizacji zadań  oraz dostęp do aplikacji klienckiej pozwalającej na wykonywanie działań związanych z odbieraniem telefonów od klientów. Wsparcie organizacyjne zapewni uczestnikom opiekun praktyk.

Oprócz obsługi telefonicznej informacji praktyki mogą objąć również wsparcie w innych działaniach związanych ze zwalczaniem epidemii COVID-19.

Propozycja skierowana jest do studentów zdrowia publicznego, socjologii, psychologii, administracji, informatyki, analizy danych oraz kierunków pokrewnych.

Rozpoczęcie praktyk planowane jest na przełomie stycznia i lutego 2021 r. Harmonogramy ustalane będą indywidualnie, możliwe jest elastyczne dostosowanie liczby godzin do niezbędnego wymiaru praktyk studenckich.

Praca będzie miała głównie charakter zdalny, możliwy do realizacji z domu.

Zgłoszenia do udziału w programie należy kierować do 8 stycznia 2021 r. do Działu Rekrutacji i Spraw Studenckich UMK na adres dzstud@umk.pl. W temacie maila należy wpisać „Infolinia NFZ”. Zgłoszenie powinno obejmować imię i nazwisko, numer albumu, kierunek studiów oraz numer telefonu kontaktowego.

share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print

Related articles

Kilkanaście tysięcy mutacji koronawirusa

Zajęcia praktyczne zawieszone do 22 grudnia


UMK koordynuje i monitoruje

Pandemia a psychika. Ruszyły międzynarodowe badania


On Nicolaus Copernicus University web pages „cookies” are used. On use of cookies read in Privacy.