Campus life

WNoPiB dla WOŚP

— Redakcja
share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print
proj. nadesłany

To jeszcze nie jest ostatnie słowo akcji WNoPiB dla WOŚP, a do tej pory udało się zebrać 11 820,66 zł. Na swoich nowych właścicieli czeka m.in. krawat prof. Romana Bäckera czy pióro prof. Beaty Stachowiak.

Kwota, którą udało się zebrać, to wynik zarejestrowany do 31 stycznia 2021 r. do 23:59. Bez wątpienia uda się ją jeszcze powiększyć, ponieważ nadal można licytować przedmioty na aukcjach Allegro oraz dorzucić się do wirtualnej skarbonki.

W ostatni weekend stycznia trwały imprezy zorganizowane przez sztab WNoPiB dla WOŚP. W piątek 29 stycznia o 20:00 odbyła się taneczna zabawa online w rytm muzyki "tego samego DJ-a co zawsze". Dzień później odbył się emocjonujący turniej skoków narciarskich online. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się w kultowej już grze Deluxe Ski Jump 2.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem "Gramy z głową". Zebrane środki pomogą zaopatrzyć oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w profesjonalny sprzęt medyczny.

share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print

Related articles

Rusza WNoPiB dla WOŚP

Article contains a clip

Z UMK do reprezentacji Polski


Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące na podium

On Nicolaus Copernicus University web pages „cookies” are used. On use of cookies read in Privacy.