Grupa absolwentów w togach Życie kampusu

A może tak doktorat w YUFE?

Studentki i studenci UMK w ramach YUFE Academy mają okazję wziąć udział w spotkaniu "What about PhD at YUFE?". To dwudniowe wydarzenie z intensywnymi warsztatami poświęconymi pisaniu propozycji badawczych dotyczących tożsamości europejskiej.

Propozycja kierowana jest do studentek i studentów ostatniego roku studiów magisterskich lub początkujących badaczek i badaczy, którzy rozważają rozpoczęcie studiów doktoranckich w dziedzinie tożsamości europejskiej. To dwudniowe wydarzenie odbędzie się na Uniwersytecie w Antwerpii. Organizatorzy gwarantują intensywny i interaktywny program, w trakcie którego uczestniczki i uczestnicy będą zgłębiać tajniki pisania grantów doktoranckich. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania zespołów eksperckich z partnerskich instytucji YUFE, którzy wyjaśnią proces kształtowania propozycji badawczej na temat tożsamości europejskiej.

Wydarzenie odbędzie się 28-29 kwietnia 2022 r. na Uniwersytecie w Antwerpii. Aby zakwalifikować się do udziału, należy do czwartku 10 marca 2022 r. do godz. 23:59 wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby chętne zostaną wybrane przez swoją uczelnię. Udział jest bezpłatny - koszty podróży i zakwaterowania zostaną zwrócone osobom zakwalifikowanym.

Tutaj można zapoznać się ze wstępnym programem i dokonać rejestracji.

Pytania dotyczące wydarzenia lub formularza rejestracyjnego należy kierować do Natalii Proń-Nowak (natalia.pron@umk.pl), liderki zespołu ds. rozwoju kadr YUFE na UMK.

W sieci studenckich poradni

Studenckie Forum YUFE zaprasza

Kolejna poradnia studencka otwarta!

Na starcie YUFE Student Journey