Grupa osób podczas koncertu w klubie Od Nowa Życie kampusu

Aloha UMK! Tydzień z otrzęsinami

Samorząd Studencki UMK zaprasza studentów i studentki wszystkich wydziałów na tegoroczne otrzęsiny. W planie wydarzenia znalazły się koncerty, zabawy integrujące i impreza w hawajskim stylu.

W celu lepszego zapoznania studentów z wydziałami poszczególne Wydziałowe Rady Samorządu Studenckiego będą organizować wydarzenia wedle własnego uznania oraz w porozumieniu z władzami dziekańskimi. Dniem na integrację z wydziałem będzie poniedziałek, 17 października. Szczegółowych informacji o działaniach na każdym z wydziałów należy szukać w mediach społecznościowych Samorządów.

18 października na studentów i studentki UMK czeka wieczór planszówek i karaoke w Ośrodku Aktywności Studenckiej "Kotłownia" (DS 5, ul. Słowackiego 5/7). Tego dnia będzie również okazja do spotkania z przedstawicielami władz rektorskich, Uniwersyteckiego Centrum Sportowego, Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" i Samorządu Studenckiego.

W środę 19 października Samorząd Studencki zaprasza do Od Nowy (ul. Gagarina 37a) na koncerty. O 20:15 na scenie pojawi się Tomigan, a o 21:30 gwiazda wieczoru - Tribbs. Między koncertami znajdzie się chwila na konkursy, a od 22:00 impreza w stylu "Hawaii Mood" przeniesie się do klubu HEX (Rynek Staromiejski 1).

Ostatniego dnia wokół Domu Studenckiego nr 9 powstanie strefa atrakcji sportowych. Część z nich będzie odbywać się wzdłuż ul. Olszewskiego, która pozostanie wyłączona z użytkowania w godzinach 8:00 - 16:00. Nie zabraknie również wspólnego grillowania. Ostatnim akcentem otrzęsin pod hasłem "Aloha UMK!" będzie impreza "The Final Party" w klubie HEX.

Plakat

Wszystkie bieżące informacje można znaleźć na Facebooku Samorządu Studenckiego i w wydarzeniu.

Studia bez granic

YUFE Minors - studiuj międzynarodowo

Najlepsze i najlepsi na UMK

Inauguracja 2022. Rok pod znakiem Kopernika