Nauki społeczne

Copernican Digital Forum

udostępnij na facebook udostępnij na twitterze wyślij mailem wydrukuj

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zaprasza Copernican Digital Forum, które odbędzie się 19-20 listopada. Konferencja online będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Copernican Digital Forum (CDF) to nowa seria cyklicznych konferencji nauka-biznes organizowanych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu przez studenckie Koło Naukowe Forum e-Biznesu. Stanowi ona kontynuację połączonych konferencji „Dni e-Biznesu” (jako XII edycja) oraz „Dnia Technologii Mobilnych” (jako X edycja).

Celem CDF jest prezentacja stanu rozwoju i dyskusja o przyszłości cyfrowej gospodarki i cyfrowych finansów w Polsce i na świecie.
Wydarzenie jest adresowane zarówno do studentów i przedsiębiorców, jak i do ekspertów sektora nowych technologii i e-finansów oraz wszystkich entuzjastów gospodarki cyfrowej. Tematyka konferencji obejmuje:

Partnerami konferencji są renomowane instytucje finansowe, banki oraz firmy z branż IT i Izby Gospodarcze.

Agendę konferencji można znaleźć na stronie https://feb.umk.pl/pl

Wydarzenie na Facebooku

udostępnij na facebook udostępnij na twitterze wyślij mailem wydrukuj

UMK w YUFE Academy