List intencyjny w sprawie powołania do życia Kujawsko-Pomorskiego Porozumienia Doktorantów podpisali (na zdj. od lewej): Jarosław Olszewski, Marta Rajewska, Natalia Pieniek-Gniadek oraz Jakub Szczepkowski Czworo ludzi na tle ściany z logo Krajowej Rady Doktorantów Życie kampusu

Doktoranci z wizytą w Toruniu

Samorząd Doktorantów UMK był gospodarzem zjazdu zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, który odbył się 1-3 października.

Do Torunia przyjechali pełnomocnicy zarządu KRD, członkowie Komisji Rewizyjnej oraz Rady Doradczej, a także osoby zaangażowane w realizację projektów grantowych KRD.

W spotkaniu wzięła udział prorektor ds. studenckich, prof. dr hab. Beata Przyborowska. Podczas zjazdu uczestnicy debatowali o bieżącej działalności organizacji oraz pięcioletniej strategii KRD. Ważnym punktem wydarzenia było podpisanie listu intencyjnego w sprawie powołania do życia Kujawsko-Pomorskiego Porozumienia Doktorantów przez przewodniczących Samorządów Doktorantów:

List intencyjny podpisał również Przewodniczący KRD, mgr inż. Jarosław Olszewski, zapewniając o wsparciu i życząc powodzenia oraz sukcesów w działaniu.

K-PPD będzie zajmować się:

Uczestników zjazdu czekało również wiele atrakcji, m. in. szkolenie teambuildingowe i zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

Poradnie Studenckie zapraszają do współpracy

Najlepsze i najlepsi na UMK