Życie kampusu

Druga tura rekrutacji dla obcokrajowców

Rozpoczęła się druga tura rekrutacji kandydatów i kandydatek zagranicznych na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Chętni nadal mogą wybierać spośród kilkudziesięciu kierunków prowadzonych w języku polskim i angielskim.

Nabór obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie i potrwa do 19 sierpnia na studia prowadzone w języku angielskim oraz do 9 września 2022 r na studia prowadzone w języku polskim. W tym czasie należy zarejestrować się za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów oraz wnieść opłatę rekrutacyjną.

Lista dostępnych kierunków

Wyniki zostaną ogłoszone 2 września na studia w języku angielskim oraz 19 września na studia w języku polskim, a od 20 do 23 września potrwa przyjmowanie dokumentów od osób, które się zakwalifikują.

Więcej informacji na temat rekrutacji dla cudzoziemców znajduje się na stronie UMK w zakładce "Kandydaci zagraniczni". Pytania dotyczące naboru należy kierować do Działu Rekrutacji i Spraw Studenckich (e-mail: studywithncu@umk.pl, tel. +48 56 611 22 30).

Każdego roku coraz więcej chętnych z zagranicy decyduje się na rozpoczęcie studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Aktualnie wśród studentów i studentek UMK 900 osób to obcokrajowcy.

Nabór uzupełniający na studia

Hity rekrutacji 2022