Życie kampusu

Experience Work Day - pomóż swojej karierze

Grupa Adecco zaprasza do udziału w międzynarodowym wydarzeniu Experience Work Day. Tegoroczna edycja odbędzie się 11 i 12 listopada w formie wirtualnej.

Experience Work Day to propozycja dla młodych ludzi, którzy szukają możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej. Na program tegorocznej odsłony złoży się 50 webinariów w 18 językach. W trakcie wydarzeń online eksperci Grupy Adecco na całym świecie będą dzielić się doświadczeniami i otworzą wirtualne drzwi swoich biur. Dzięki temu chętni z Polski będą mogli wziąć udział nie tylko w sesjach przygotowanych przez krajowy zespół, ale też czerpać z międzynarodowych doświadczeń innych oddziałów. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się m.in., jak przygotować się do pierwszej rozmowy o pracę czy jak udoskonalić swój profil w branżowych portalach społecznościowych.

Dodatkowo Grupa Adecco w Polsce zaproponuje miejsca dla stażystów w swoich strukturach w wybranych oddziałach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga tylko elektronicznej rejestracji.

Kształcenie zdalne - szkolenia dla studentów

Rynek pracy pod lupą nowego Centrum

Artykuł zawiera galerię