Prof. Beata Przyborowska wraz z uczestniczkami podczas zajęć jogi Sport

Joga w Centrum

W sobotę 23 kwietnia o godz. 10:00 odbędzie się pierwsze spotkanie z jogą w ramach nowego cyklu organizowanego przez Uniwersyteckie Centrum Sportowe.

Do udziału w wydarzeniu UCS zaprasza wszystkich sympatyków jogi oraz entuzjastów aktywnego wypoczynku.

Pierwsze zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 w hali UCS-1, a poprowadzi je prorektor UMK ds. studenckich prof. dr hab. Beata Przyborowska. Kolejne zajęcia będą odbywać się cyklicznie o tej samej porze w soboty: 30 kwietnia, 7, 14, 21, 28 maja, 4,11,18, 25 czerwca i 7 lipca. Praktykę poprowadzą nauczyciele UCS oraz zaproszeni goście.

Organizatorzy proszą, by przygotować wygodny strój oraz matę lub koc. W zależności od pogody kolejne zajęcia będą odbywać się na zewnątrz lub w hali Centrum.

Ze srebrem w judo

W sportowej czołówce Torunia