Oskar Streich (pierwszy po prawej) z osadą wioślarską Czterech wioślarzy i trener na tle ścianki Sport

Młodzi wioślarze na podium

Srebrnym medalem zakończyła swoje zmagania osada wioślarska, w składzie której znalazł się Oskar Streich, student Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy reprezentacja Polski zdobyła aż sześć medali: trzy srebrne i trzy brązowe.

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w wioślarstwie zakończyły się 5 września 2021 r. w Kruszwicy. Osada studenta UMK uplasowała się na 2 pozycji w wyścigu czwórek z czasem 06:01,23. Polacy pokazali się z bardzo dobrej strony, a walkę o złoty krążek przegrali jedynie z reprezentacją Rumunii. Ostatnie miejsce na podium zajęła osada z Bułgarii.

Oskar Streich to uczestnik Kariery Dwutorowej Student-Sportowiec UMK, który na co dzień reprezentuje Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Srebro z Łukowicy

Olimpijskie srebro dla Katarzyny Zillmann!

Pływackie złoto do kwadratu

Wspinaczka po krążki