Czworo ludzi na tle rektoratu UMK. W prawym górnym rogu jest logo programu MOST Życie kampusu

MOST do innego miasta

1 września rozpocznie się rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST na rok akademicki 2021/2022. Program pozwala na uczestniczenie w studiach na wybranej polskiej uczelni przez jeden lub dwa semestry. Nabór potrwa do 10 września.

MOST to program mobilności prowadzony przez Uniwersytecką Komisję Kształcenia. Adresowany jest do osób studiujących oraz uczestniczących w studiach doktoranckich, których zainteresowania naukowe mogą być realizowane poza macierzystym uniwersytetem.

W ramach udostępnionej oferty studiów można wyjechać na następujące polskie uczelnie:

1. Uczelnie będące sygnatariuszami Porozumienia Uniwersytetów Polskich na rzecz Jakości Kształcenia:
  1. Uczelnie stowarzyszone:

Z ofertą wymiany studenckiej i doktoranckiej można zapoznać się w systemie IRK MOST. Pytania dotyczące wyjazdów należy kierować do Uczelnianego Koordynatora Programu MOST (Karolina Rochnowska), tel. 56 611 49 07, e-mail: karoch@umk.pl.

Bieżące informacje dostępne są na stronie Programu.

Uniwersyteckie akcenty na festiwalu światła

Artykuł zawiera galerię

Rusza druga tura rekrutacji