Życie kampusu

Rusza druga tura rekrutacji

11 sierpnia rozpoczęła się tura uzupełniająca na wybrane kierunki stacjonarnych studiów licencjackich, jednolitych magisterskich i studiów drugiego stopnia.

Na studiach pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, internetowa rejestracja chętnych na kierunki objęte drugim naborem potrwa do 13 września. W przypadku kierunku malarstwo będzie trwała nieco krócej - do 10 września do godz. 23:59. Do tego czasu należy zarejestrować się w systemie IRK oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej. Szczegółowy harmonogram uzupełniającej tury rekrutacji na studia stacjonarne jest dostępny w niezbędniku dla kandydatów. Wyniki pojawią się w systemie na indywidualnych kontach 17 września o godz. 14:00. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia będą musiały dostarczyć komplet dokumentów od 20 do 22 września. Dostarczenie dokumentów jest niezbędnym krokiem w drodze do przyjęcia na studia.

Kontakt do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej

Poniżej lista kierunków objętych rekrutacją uzupełniającą dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich w kampusie toruńskim i bydgoskim:

– studia stacjonarne pierwszego stopnia w kampusie toruńskim:

– studia stacjonarne pierwszego stopnia w Collegium Medicum:

– studia jednolite magisterskie (tylko kampus toruński):

Na kierunku nauki o rodzinie (studia pierwszego stopnia) pierwsza tura została przedłużona do 13 września.

Na studia drugiego stopnia rekrutacja potrwa do 20 września, do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 września o godz. 14:00, a składanie dokumentów będzie w dniach 24 oraz 27-28 września - liczy się data otrzymania dokumentów przez Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną, a nie data wysłania.

Lista kierunków objętych rekrutacją uzupełniającą:

Na kierunek zarządzanie druga tura jest możliwa tylko dla osób, które ukończyły jeden z wymienionych kierunków: zarządzanie (zarządzanie i marketing), ekonomia, finanse i rachunkowość, finanse i bankowość, gospodarka przestrzenna, informatyka i ekonometria, komunikacja i psychologia w biznesie, logistyka, towaroznawstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji.

Na tych kierunkach pierwsza tura rekrutacji została przedłużona do 20 września:

Kursy językowe z rabatem

Międzynarodowe sukcesy licealistów