Dłonie osoby podpisującej dokumenty rekrutacyjne. Życie kampusu

Wyniki rekrutacji 2021

13 lipca o godzinie 14:00 na indywidualnych kontach kandydatów na studia w systemie IRK pojawią się wyniki pierwszego naboru na studia I stopnia i jednolite magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Osoby zakwalifikowane będą miały czas na złożenie dokumentów od 14 do 19 lipca 2021 r.

Gwarancją przyjęcia osoby, która zakwalifikowała się na studia, jest złożenie kompletu dokumentów. W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce Uczelniana Komisja Rekrutacyjna przyjmuje dokumenty przesłane tylko drogą korespondencyjną (poczta, kurier) na adres:

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna UMK

ul. Gagarina 11

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna CM UMK

ul. Jagiellońska 13-15

85-067 Bydgoszcz

Należy pamiętać, że liczy się data dostarczenia dokumentów do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej, a nie data nadania przesyłki. Szczegółowe informacje i wymagane dokumenty:

Osoby, które chcą być przyjęte (i są zakwalifikowane) na kierunek w drugiej turze, a w pierwszej turze zostały przyjęte na inny kierunek, zamiast dokumentów, mogą przesłać do Komisji Rekrutacyjnej (rekrutacja@umk.pl) informację o rezygnacji z kierunku w pierwszej turze oraz prośbę o przeniesienie dokumentów na kierunek w drugiej turze.

Ogłoszenie wyników II etapu rekrutacji nastąpi 22 lipca o 14:00. Harmonogram rekrutacji:

Rekrutacja 2021. Nowe kierunki studiów

Nowoczesna biblioteka cyfrowa