Forum Przedsiębiorczości Akademickiej jest okazją do nawiązania nowych kontaktów Grupa ekspertów biorących udział w ubiegłorocznej edycji Forum Przedsiębiorczości Akademickiej Życie kampusu

Na Forum o przedsiębiorczości

Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK zaprasza na X edycję Forum Przedsiębiorczości Akademickiej, które odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie zaplanowano na 7 i 8 listopada w Hotelu Filmar.

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej jest częścią Kujawsko-Pomorskiego Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu, wydarzenia poświęconego nowym technologiom, innowacjom, wynalazkom i nowatorskim inwestycjom. Wiodącymi tematami dyskusji podczas trwającego trzy dni Forum Innowacji będą wyzwania innowatorów związane z transferem wiedzy z nauki do biznesu.

Główną ideą Forum Przedsiębiorczości Akademickiej, którego organizatorami jest Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii, jest zbliżenie ludzi nauki ze światem gospodarki rozwijającej się w oparciu o innowacje. 6 listopada w panelu "Nauka jako wartość w biznesie" prelegentami będą:

Kolejnego dnia, czyli 7 listopada, swoje wystąpienia w panelu "Inkluzywny lider/spójne przywództwo - sukces projektu w 3 krokach" przedstawią:

Wystąpieniom ekspertów będą towarzyszyły również liczne ciekawe inicjatywy. Jedną z nich jest Brunch Nauka-Biznes. Celem tego spotkania naukowców z przedsiębiorcami z województwa kujawsko-pomorskiego jest stworzenie przestrzeni do dialogu, która może okazać się wstępem do nawiązania współpracy biznesowej. Takie rozwiązanie umożliwia odbycie kilku spotkań w jednym miejscu w tym samym czasie.

Badacze i badaczki z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wystąpią w roli ekspertów podczas całego Kujawsko-Pomorskiego Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu. Program wydarzenia można sprawdzić na stronie https://rfi.biz.pl/program.

Randki nauki z mediami

Artykuł zawiera galerię Artykuł zawiera film

IDUB rozwija potencjał

Nagroda za nową fizykę