Życie kampusu

Nabór do YUFE Student Journey wciąż trwa!

Chcesz studiować w międzynarodowym środowisku? Zgłoś się do programu YUFE Student Journey. Termin składania aplikacji został przedłużony do 20 października.

YUFE daje możliwość jednoczesnego studiowania na 10 europejskich uniwersytetach. Pozwala połączyć akademickie wysiłki z kursami językowymi i szkoleniami zawodowymi, umożliwia również angażowanie się w inicjatywy obywatelskie i społeczne, takie jak wolontariat czy aktywność w Help Desks.

Udział w YUFE Student Journey pozwala dążyć do doskonałości w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Rekrutacja do kolejnej edycji YUFE Student Journey rozpoczęła się 16 września 2021 r. Ponieważ program nadal jest w fazie pilotażowej, status studenta/studentki YUFE będzie mogło ubiegać się maksymalnie 45 osób z każdej z uczelni partnerskich.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem portalu studenckiego YUFE na odnowionym wirtualnym kampusie YUFE. Nabór potrwa do 20 października 2021 r. lub do wyczerpania limitu 45 aplikacji. Po zakończeniu okresu składania wniosków komisja selekcyjna wybierze 30 osób z każdej uczelni, w oparciu o ich motywację do udziału w YSJ.

Program adresowany jest do zainteresowanych studiujących co najmniej na drugim roku studiów I stopnia, znających język angielski na poziomem B2 lub wyższym*. Za pośrednictwem Wirtualnego Kampusu YUFE należy przesłać swoje dane, list motywacyjny i podpisać odpowiednią umowę.

Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak założyć konto na Wirtualnym Kampusie lub jak przygotować aplikację do YUFE Student Journey, zobacz film, w którym proces został zaprezentowany krok po kroku.

Przygotowując list motywacyjny, należy odpowiedzieć na poniższe pytania (maksymalnie 150 słów na odpowiedź na każde pytanie):

1. Co sprawia, że ​​uczestnictwo w YUFE jest dla Ciebie ważne i co wniesiesz do YUFE?
  2. Jak program YUFE zmieni twoje doświadczenie w nauce? Podaj kilka konkretnych przykładów zmian, których oczekujesz.
  3. Jakie masz plany po ukończeniu uniwersytetu i jak YUFE może przyczynić się do realizacji tych planów?

Sprawdź całą ofertę YUFE Student Journey:

Prześlij swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu studenckiego YUFE (upewnij się, że najpierw masz konto na kampusie wirtualnym YUFE)

Sprawdź katalog w wirtualnym kampusie YUFE

Przeczytaj więcej o podróży studenckiej YUFE:

Ulotka informacyjna

* Osoby studiujące na studiach licencjackich z University of Essex muszą mieć wynik co najmniej 50 z pierwszego roku studiów, a studenci z Universidad Carlos III de Madrid - minimalną średnią ocen 6/10 z poprzedniego roku akademickiego.

Zaplanuj swoją podróż z YUFE

YUFE Life Sciences – perspektywy współpracy