Życie kampusu

Nagrodzone innowacje

Znamy zwycięzców konkursu "Inkubator Innowacyjności_4.0" organizowanego przez Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK.

Na konkurs wpłynęło 19 wniosków na łączną kwotę dofinansowania w wysokości 1 832 801,91 zł. Projekty, którym przyznano granty:

Oceny merytorycznej dokonał Komitet Inwestycyjny.

Konkursu został ogłoszony w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności UMK_4.0” realizowanego przez Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii w konsorcjum z Centrum Transferu Technologii UMK Sp. z o.o.

Projekt „Inkubator Innowacyjności UMK_4.0” realizowany jest w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Działanie 4.4.).

Prof. Grażyna Dąbrowska Innowatorem UMK

"Inkubator Innowacyjności": granty badawcze do zdobycia

W Radzie PACTT