Tereny Uniwersyteckiego Centrum Sportowego widziane z lotu ptaka Sport

Od kanapowca do sportowca

— UCS UMK

Od września Uniwersyteckie Centrum Sportowe zaprasza do udziału w aktywnościach organizowanych w ramach Programu Wellness UMK.

Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK wraz z partnerami stworzyli ofertę zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych.

Trener Łukasz Żebrowski poprowadzi treningi Akademii Piłkarskiej, do której zaproszone są dzieci różnych grup wiekowych: od 3 do 6 lat, od 6 do 8 i od 8 do 10 lat. Zajęcia będą odbywały się na boisku piłkarskim w wtorki, piątki i soboty (zależnie od grupy wiekowej). Od 5 do 16 września treningi Akademii będą otwarte dla wszystkich chętnych. Ze szczegółami i harmonogramem zajęć można zapoznać się na stronie Akademii.

W piątki swoje umiejętności mogą rozwijać entuzjaści gry w szachy. Do sali konferencyjnej UCS-2 organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 8-12 lat. Trenerem na Uniwerku Szachowym będzie Michał Wasielewski. Więcej informacji na stronie UCS.

Powyższe zajęcia będzie można opłacić w ramach karnetu do UCS.

Uniwersyteckie Centrum Sportowe, wspólnie z Fundacją Scientia Thoruniensia, organizuje również naukę pływania dla dzieci i młodzieży. Do uczestnictwa w programie finansowanym z budżetu Ministerstwa Sportu zapraszają instruktorzy pływania UCS. Lekcje zostaną zorganizowane dla ok. 100 osób. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy uwzględniające ich wiek oraz umiejętności. Prowadzącymi będą profesjonalni instruktorzy pływania i nurkowania. Szczegóły na stronie Programu.

Dla dorosłych członków społeczności uniwersyteckiej, we współpracy z Organizacją Środowiskową Akademickiego Związku Sportowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, UCS przygotował również darmową ofertę zajęć. Projekt "Od kanapowca do sportowca" zakłada prowadzenie otwartych, ogólnodostępnych, multidyscyplinarnych sekcji, dostosowanych do potrzeb społeczeństwa. Z szerokiej oferty można wybrać: aqua aerobik, bieganie, nordic walking, pilates/joga, zdrowy kręgosłup i zumba. Program potrwa od 5 września do 25 września 2022 roku. Rejestracja będzie otwarta w piątki 2 września, 9 września i 16 września od godziny 8:00 do 14:30. Wyjątkiem jest aqua aerobik, na który rejestracja przypada 26 sierpnia. Szczegóły na stronie Projektu.

Kursy językowe z rabatem

Badanie satysfakcji