Życie kampusu

Profilaktyka na warsztatach

Na warsztaty "Profilaktyka w chorobie nowotworowej" zapraszają 27 i 28 października Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA – Poland. Spotkania odbędą się w Bydgoszczy i Toruniu.

W programie warsztatów znajdą się:

Miejsce spotkań:

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy elektroniczne

Więcej informacji

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz zajmuje się zwiększaniem prozdrowotnej świadomości w społeczeństwie, a także działaniem na rzecz wolności i praw człowieka. Prowadzi działania zachęcające do profilaktyki nowotworów szyjki macicy, piersi czy jąder poprzez samobadanie czy wykonywanie regularnych badań.

Dr Małgorzata Rebiałkowska-Stankiewicz - psychoonkolog, pedagog, terapeutka traumy. Adiunkt na Wydziale Pedagogiki UKW w Bydgoszczy, koordynator Akademii Walki z Rakiem Fundacji Światło w Toruniu.  Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi onkologicznie i ich rodzinami, osobami po stracie dziecka, osobami w żałobie, rodzinami osób chorych przewlekle. Na terenie Torunia prowadzi szereg akcji profilaktycznych, społecznych mających na celu edukację dotyczącą choroby nowotworowej i radzenia sobie z nią.

Mgr Marlena Cichoń - dietetyk, zawodowo związana z Akademią Walki z Rakiem, gdzie wspomaga swoją wiedzą chorych onkologicznie i ich bliskich, znajdujących się na różnych etapach choroby. Posiada wiedzę z zakresu żywienia i najnowszych standardów dietetycznych.

Pani dyrektor od wsparcia i rozwoju

Poznajmy się - Tydzień Ośrodka Wsparcia i Rozwoju

Jak radzić sobie ze stresem?