Życie kampusu

Rejestracja na wykłady ogólnouniwersyteckie

12 lutego 2021 r. o godz. 12:00 zostanie uruchomiona rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021.

Rejestracja na zajęcia prowadzone w języku polskim oraz językach obcych potrwa do dnia 5 marca 2021 r. do godz. 23:59.  W pierwszych dwóch tygodniach rejestracji będzie można zapisać się maksymalnie na dwa przedmioty. Od 25 lutego 2021 r. od godz. 18:00 zostanie udostępniona możliwość wybrania kolejnych dwóch przedmiotów. W przypadku problemów dotyczących oferty dydaktycznej należy skontaktować się z osobami zajmującymi się na wydziałach ofertą zajęć ogólnouniwersyteckich. Problemy techniczne można zgłaszać do Uczelnianego Centrum Informatycznego (usos@umk.pl).

Więcej informacji na temat zajęć ogólnouniwersyteckich

Święto Uniwersytetu - list JM Rektora

Zajęcia dydaktyczne do oceny