Rejestracja na większość kierunków studiów I stopnia i jednolitych magisterskich objętych drugim naborem potrwa do 13 września Życie kampusu

Rekrutacja 2023. Nabór uzupełniający na studia

8 sierpnia 2023 r. rozpocznie się nabór uzupełniający na wybrane kierunki stacjonarnych studiów licencjackich i jednolitych magisterskich na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W kampusie toruńskim internetowa rejestracja na większość kierunków studiów I stopnia i jednolitych magisterskich objętych drugim naborem potrwa do 13 września. Nieco krótszy termin obowiązuje na kierunkach artystycznych:

Do tego czasu należy zarejestrować się w systemie IRK oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej.

Wyniki pojawią się w systemie na indywidualnych kontach 18 września o godz. 14:00. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia będą musiały dostarczyć komplet dokumentów od 19 do 21 września – jest to niezbędny krok na drodze ku przyjęciu na studia.

Szczegółowy harmonogram uzupełniającej tury rekrutacji na studia stacjonarne jest dostępny w niezbędniku dla kandydatów.

Odrębny kalendarz naboru uzupełniającego obowiązuje w Collegium Medicum UMK, gdzie również kilka kierunków nie ma jeszcze pełnej obsady.

Kontakt do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej

Poniżej lista kierunków objętych rekrutacją uzupełniającą:

– w kampusie toruńskim:

– w kampusie bydgoskim:

Więcej informacji o rekrutacji można znaleźć na stronie www.umk.pl w zakładce Kandydaci.

Academia Copernicana czeka na zgłoszenia

Hity rekrutacji 2023

Gospodarka cyfrowa - studia z przyszłością

Stopień wyżej. Rekrutacja na studia uzupełniające