Wydarzenia: Styczeń 2025

dowiedz się więcej

XXXVI Medyczna Środa

Collegium Medicum UMK zaprasza na XXXVI edycję cyklu wykładów popularnonaukowych "Medyczna Środa".

Tegoroczną odsłonę cyklu zainauguruje 9 października wykład dr. hab. Wojciecha Szczęsnego, prof. UMK pt. "Siostro Krystyno! Proszę założyć choremu wenflon, czyli historia dostępu do łożyska naczyniowego".

Prelekcje odbywają się co tydzień aż do 29 stycznia 2025 r.

Wykłady rozpoczynają się zawsze o godz. 18:00 - dostępne są w formule online na kanale Collegium Medicum UMK w serwisie You Tube.

Harmonogram wykładów