Wydarzenia: Grudzień 2024

dowiedz się więcej

Warsztaty brydżowe

W październiku 2024 wznowione zostaną bezpłatne zajęcia brydżowe dla absolwentów, studentów i pracowników UMK.

Spotkania odbywać się będą w każdy czwartek na parterze budynku Wydziału Teologicznego UMK przy ul. Gagarina 37 w Toruniu z instruktorem brydżowym Markiem Ulenieckim.

Warsztaty dla początkujących - od 17 października 2024

• w sali nr 2, w czwartki, w godz. 18:00-20:00
  • obowiązują jednorazowe zapisy

Warsztaty dla zaawansowanych - od 1 października 2024

• w sali nr 1, w czwartki, w godz. 17:00-21:00
  • pierwsza godzina z instruktorem, pozostałe – wolne granie
  • bezpłatne dla osób zapisanych do Klubu Brydżowego UMK

Do zajęć dla początkujących można dołączyć do końca października. Grupa zaawansowana zaprasza na zajęcia w każdym momencie.

dowiedz się więcej

Kopernikański Ośrodek Integracji na fotografiach i skanach

14 października o godz. 17:30 rozpocznie się wernisaż wystawy pt. "Kopernikański Ośrodek Integracji na fotografiach i skanach". Spotkanie odbędzie się w budynku "Integracja" w KOI przy ul. Olszewskiego 16.

Podczas wernisażu swoje prace zaprezentują dr Daria Jagiełło i mgr Magdalena Kumorowicz-Brzeska z Katedry Konserwatorstwa Wydziału Sztuk Pięknych UMK. Ekspozycja przybliży historię budynków całego kompleksu KOI.

Wydarzenie na Facebooku

Ekspozycja ma charakter stały, jest organizowana z okazji roku działalności KOI.