Nauki przyrodnicze

Duży sukces w "Miniaturze"

Dr Bliss Furtado z Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych otrzymała dofinansowanie w kwocie 49 999 zł
Andrzej Romański

Ukazała się ostatnia lista rankingowa w konkursie Miniatura 4 organizowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Wśród laureatów znalazło się 11 badaczy z UMK.

Podstawowym celem konkursu jest finansowe wsparcie działania naukowego, służącego przygotowaniu przyszłego projektu badawczego planowanego do złożenia w konkursach NCN, innych konkursach ogólnokrajowych lub międzynarodowych. W konkursie można uzyskać środki finansowe w wysokości od 5 000 do 50 000 zł na realizację działania naukowego trwającego do 12 miesięcy. Nabór wniosków w konkursie był ciągły i trwał od 1 czerwca do 30 września 2020 r. Laureatami konkursu z afiliacją Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zostali:

Wszyscy laureaci

Nowy doradca w NCBiR

Granty OPUS i PRELUDIUM przyznane

Naukowcy z UMK wśród najlepszych na świecie