Z rabatu na kursy językowe mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Torunia i okolic Dwie dziewczyny siedzą w ławce, jedna trzyma otwartą książkę, obie patrzą w obiektyw Życie kampusu

Obierz kurs na języki

W Uniwersyteckim Centrum Języków Obcych UMK trwają zapisy na kursy językowe. Na osoby, które zgłoszą się do 31 sierpnia, czeka 10-procentowy rabat.

UCJO zachęca do udziału w kursach konwersacyjnych z języka angielskiego, w kursach języka hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, norweskiego lub fińskiego (kurs pod patronatem Honorowego Konsula Finlandii w Toruniu). Wśród uczestników dużą popularnością cieszą się również kursy języka niemieckiego i rosyjskiego.

Pracowników administracji UCJO zaprasza na kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, a pracowników naukowo-dydaktycznych i doktorantów na kurs języka angielskiego do celów akademickich. Organizatorzy oferują m.in. kurs przygotowawczy do First Certificate in English na poziomie B2 oraz kurs prawniczego języka angielskiego, przygotowujący do certyfikatu TOLES Higher na poziomie B1/B2.

Przy zapisach do końca sierpnia obowiązuje 10-procentowy rabat, z którego mogą skorzystać nie tylko studenci, doktoranci i pracownicy UMK, ale również wszyscy mieszkańcy Torunia i okolic. Osoby, które kontynuują naukę w UCJO oraz posiadacze Karty Absolwenckiej UMK, mogą liczyć na 20-procentową zniżkę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: https://ucjo.umk.pl/kursy/kursy-doskonalace/. Informacji telefonicznych udziela sekretariat UCJO, tel. 56 611 42 12 lub 56 611 42 13.

Program Wellness (po)rusza

UMK w rankingu szanghajskim