Zdjęcie przedstawia dwie studentki, które rozmawiają ze sobą najprawdopodobniej w przerwie zajęć, na co wskazywać mogą zdjęte, ale trzymane w gotowści słuchawki Życie kampusu

Rusza YUFE Academy!

Rozpoczyna się druga edycja Akademii YUFE. Tematem przewodnim wykładów, które znalazły się w ofercie na rok akademicki 2021/2022, jest dobrostan obywateli.

Tegoroczna edycja YUFE Academy, która obejmie wydarzenia adresowane zarówno do osób studiujących i pracujących na uczelniach partnerskich, jak i dla zainteresowanych mieszkanek i mieszkańców, rozpocznie się w lipcu 2021 r. i potrwa przez cały rok akademicki 2021/2022.

Oferta będzie szeroka i różnorodna. Otworzy ją seria wykładów dotyczących m.in. ochrony zdrowia, zrównoważonego rozwoju oraz nauk społecznych. Program zostanie wzbogacony również o cykle YUFE D&I Lecture i YUFE Entrepreneurial Talk Shows, poświęcone praktycznym sposobom wdrażania D&I (Diversity & Inclusion) oraz umiejętności w zakresie przedsiębiorczości. W przygotowaniu są również nowości. Tegoroczną Akademię uzupełnią wykłady prowadzone nie tylko w języku angielskim, ale także w innych językach europejskich. W dalszej części roku akademickiego YUFE Academy powiększy się o YUFE Staff Academy, która obejmie wydarzenia dostosowane głównie do zainteresowań (przyszłego) personelu badawczego i profesjonalnej obsługi uniwersytetów. Blok ten będzie zawierał cykl wykładów i szkoleń na temat dobrostanu kadry zatrudnionej na uczelniach, wydarzenia reklamujące i wprowadzające studia podyplomowe na uniwersytetach YUFE, pogłębione treningi dla osób przygotowujących doktoraty, kilka szkół wiosennych oraz inne wydarzenia naukowe.

W związku z pandemią COVID-19 większość wykładów i warsztatów będzie prowadzonych wirtualnie. W miarę możliwości niektóre wydarzenia odbywać się będą fizycznie. Wszystkie działania będą ogłaszane na stronie internetowej YUFE oraz za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych YUFE.

Poradnie Studenckie podsumowują i planują

YUFE dla rozwoju kariery