Osoba trzyma deskę wspomagającą pływanie. Na desce stoi papierowa figurka Koperniczka Sport

Spróbuj sportu w UCS

Uniwersyteckie Centrum Sportowe zaprasza na cykl sześciu zajęć rekreacyjno-sportowych, które pozwolą przygotować formę na nadchodzące wakacje.

Centrum oferuje zajęcia z doskonalenia pływania dla dwóch grup zaawansowania, dwie grupy zajęć aerobiku oraz dwie grupy tenisa stołowego. Chętni mogą zapisać się również na zajęcia korfbalu oraz nordic walking. Wstęp wolny. Liczba miejsc w grupach ograniczona.

Rejestracja na wybrany cykl sześciu zajęć będzie otwarta 29 kwietnia 2022 r. od 8:00 do 14:30 i jest dostępna dla każdego członka społeczności akademickiej UMK. Rejestracja wymaga aktywnego konta Office 365, które będzie niezbędne do wypełnienia specjalnie przygotowanego formularza. Informacja o rezerwacji miejsca na wybrane zajęcia lub o braku miejsc jest przesyłana automatycznie na skrzynkę e-mail w usłudze Office 365.

Harmonogram zajęć można znaleźć na stronie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego.

Pytania dotyczące zajęć należy kierować do mgr Oliwii Matuszewskiej, tel.: +48 56 611 45 81.

Joga w Centrum

Ze srebrem w judo