Tabliczka ze strzałką w prawą stronę i napisem Uczelniana Komisja Rekrutacyjna Życie kampusu

Nabór uzupełniający na studia

5 sierpnia rozpoczęła się druga tura rejestracji na wybrane kierunki stacjonarnych studiów licencjackich i jednolitych magisterskich. Kandydatki i kandydaci na studia drugiego stopnia mogą zapisywać się w systemie IRK od 8 sierpnia.

Nabór uzupełniający na wybrane kierunki stacjonarnych studiów licencjackich i jednolitych magisterskich będzie otwarty do 14 września do 23:59 z wyjątkiem kilku kierunków artystycznych. Kandydaci i kandydatki na konserwację i restaurację dzieł sztuki powinni zarejestrować się w systemie IRK do 11 września, a osoby wybierające malarstwo lub sztukę mediów i edukację wizualną mają czas do 13 września. Do tego czasu należy zarejestrować się w systemie IRK (https://irk.umk.pl/pl/) oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej. Szczegółowy harmonogram uzupełniającej tury rekrutacji na studia stacjonarne jest dostępny w niezbędniku dla kandydatów.

Wyniki pojawią się w systemie na indywidualnych kontach 19 września o godz. 14:00. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia będą miały czas na dostarczenie dokumentów od 20 do 22 września. Złożenie dokumentów jest niezbędnym krokiem w drodze do przyjęcia na studia.

Kontakt do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej

Poniżej lista kierunków objętych rekrutacją uzupełniającą dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich w kampusie toruńskim i bydgoskim:

– studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite magisterskie w kampusie toruńskim:

– studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite magisterskie w Collegium Medicum:

Na studia drugiego stopnia wyniki pierwszego naboru zostały ogłoszone 29 lipca. Dwa kierunki (gospodarka przestrzenna i geozarządzanie oraz Modern Materials for Chemistry and Medicinal Applications) nie zostały uruchomione. Na piętnastu kierunkach przedłużono pierwszą turę kwalifikacji:

Drugi nabór na studia drugiego stopnia oraz przedłużony pierwszy nabór potrwają do 20 września. Do tego czasu należy zarejestrować się w systemie IRK (https://irk.umk.pl/pl/) oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 26 września o godz. 14:00. Składanie dokumentów będzie możliwe od 27 do 29 września - liczy się data otrzymania dokumentów przez Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną, a nie data wysłania.

Lista kierunków objętych rekrutacją uzupełniającą:

Więcej niezbędnych informacji dla kandydatów na studia można znaleźć na stronie https://www.umk.pl/kandydaci/

Ministerstwo zachęca do studiów medycznych

Mocni w naukach o życiu

Znamy wyniki ewaluacji

YUFE wśród najbardziej obiecujących inicjatyw